City Mall- imobil 85 mp., zona traficata intens

750 € / lună
8.93 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață utilă totală:
84 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Zig-Zag va ofera spre inchiriere un spatiu amplasat in zona City Mall, situat la demisolul unei cladiri constructie 2022. Suprafata utila de 84 mp. reprezinta un open space cu posibilitate de compartimentarein functie de necesitatile clientulu. Accesul se realizeaza direct din strada. Beneficiza de toate utilitatile necesare desfasurarii unei palete largi de activitati (excluzand alimentatie publica). Dispune de contorizare separata ( apa, energie electrica, gaze). Este amplasat intr-o zona traficata intens , atat auto cat si pietonal, foarte facil reperabila. Proprieta persoana juridica ( chirie nepurtatoare de TVA).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1438378
Suprafață utilă: 84 mp
Suprafață utilă totală: 84 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Metropolitan Bus 23 "Bulevard" Terminal (en)
Mijloace transport aprox. 65 m
transport
Statia Bulevard; Linia 100,100C,102
Mijloace transport aprox. 110 m
transport
Statia de autobuze Tomis III
Mijloace transport aprox. 202 m
transport
Statia Tomis 3; Linia 42
Mijloace transport aprox. 344 m
Școală
education
Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria"
Învățământ aprox. 173 m
education
Şcoala generală Remus Opreanu
Învățământ aprox. 327 m
education
Grădiniţa cu Program Normal "Căsuţa Poveştilor"
Învățământ aprox. 378 m
education
Cambridge School of Constanta (en)
Învățământ aprox. 466 m
Recreere
shopping
City Park