Spa?iu comercial 64 mp intrare stradala Bulevardul Mamaia

650 € / lună
10.16 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață utilă totală:
64 mp
An construcție:
1997

Descriere spațiu comercial

Haus Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat la parter si mansarda, pozitionat excelent, la intersectia dintre Bulevardul Mamaia si strada Mihai Viteazu, cu intrare direct din strada.Spatiul are o suprafata utila totala de 64,39 mp si este compartimentat eficient, fiind potrivit pentru activitati precum salon, cabinet, birouri sau alte servicii. Compartimentare:Parter: 3 incaperi de 12 mp, 15,53 mp si 6,90 mpMansarda: o incapere spatioasa de 29,96 mp, cu lumina naturala si geamuri catre stradaImobilul este unul modest, insa ofera un avantaj major prin pozitionarea stradala foarte buna si vizibilitatea ridicata, datorita suprafetelor vitrate.Dispune de: scara interioara intre parter si mansarda 3 grupuri sanitare centrala proprie pe gaz spatiu recent zugravitUn plus important este faptul ca spatiul poate fi amenajat, renovat sau adaptat de catre noul chirias, in functie de activitatea asemenea, exista posibilitatea extinderii, prin acces catre inca 4 camere suplimentare de la mansarda, ce pot fi inchiriate separat sau impreuna cu spatiul inchiriaza exclusiv pe termen lung sau foarte lung.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 26 Martie 2026 ID anunț: 1321679
Suprafață utilă: 64 mp
Suprafață utilă totală: 64 mp
An construcție: 1997

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Scoala 13 [42]