Spatiu Comercial de inchiriat - Ideal pentru Salon Cosmetica si Coafor

800 € / lună
17.78 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață utilă totală:
45 mp

Descriere spațiu comercial

Adresa: Str. Murelor nr. 10A, Zona Euromaterna Suprafata: 45 mp utili Acest spatiu comercial de 45 mp utili, situat pe strada Murelor nr. 10A, in zona Euromaterna, este ideal pentru activitati de cosmetica si coafor, avand deja amenajate 6 scaune pentru aceste servicii. Facilitati si Dotari: - Unitate de aer conditionat: Asigura un climat confortabil pentru clientii tai in orice sezon. - Incalzire prin centrala pe gaz: Eficienta energetica si costuri reduse de intretinere. - 2 locuri de parcare proprii: Convenienta sporita pentru tine si clientii tai. - Sistem de alarma: Securitate suplimentara pentru protectia investitiei tale. - Reclama luminoasa exterioara: Vizibilitate crescuta pentru atragerea clientilor. Se inchiriaza utilat si mobilat: Spatiul este gata de utilizare, exact asa cum se vede in fotografii. Acest spatiu a fost anterior folosit ca salon de cosmetica si coafor, fiind perfect adaptat pentru continuarea aceleasi activitati sau alte afaceri similare. Amenajarile interioare si mobilierul sunt incluse in chirie, astfel incat sa poti incepe activitatea imediat. Nu rata oportunitatea de a inchiria acest spatiu perfect pozitionat si complet echipat! Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, te rugam sa ne contactezi.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1619655
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport