Teren intravilan Constanta zona km5 Comarnic

50.000 € / lună
140.85 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață teren:
355 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan in Constanta zona Km5 Comarnic avand o suprafata de 355mp cu deschidere la strada 12,5 dimensiunea terenului 12.5/28ml.cartier nou in dezvoltare.Pretul vanzari este de 50000EURO iar pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de litoral
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1390392

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hatman Arbore [5]
Mijloace transport aprox. 707 m
transport
Dispecerat [1
Mijloace transport aprox. 981 m
transport
Cap Linie Sere-Urcare [1
Mijloace transport aprox. 981 m
transport
Cap Linie Sere-Coborare [1
Mijloace transport aprox. 998 m
Școală
education
Şcoala cu Clasele I-VIII "Ion Minulescu"
Învățământ aprox. 414 m
education
Grădiniţa cu Program Normal "Abracadabra"
Învățământ aprox. 492 m
education
Gradinita nr. 55 Constanta
Învățământ aprox. 851 m
education
Şcoala gimnazială Anghel Saligny
Învățământ aprox. 964 m
Recreere
shopping
Supermarket Mihail
Supermarket/Mall aprox. 146 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1038 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1263 m
restaurants
Complex Rovas
Restaurante aprox. 1519 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Km 5
53.000 € / lună
Constanța, Km 5
530 mp teren
Spațiu comercial, în Schitu
50.820 € / lună
Județul Constanța, Schitu
847 mp teren
Spațiu comercial, în Corbu
55.000 € / lună
Județul Constanța, Corbu
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Cumpăna
46.000 € / lună
Județul Constanța, Cumpăna