Spatiu de birouri central de 338 mp etaj 1, Bd. Mamaia - Constanta

3.377 € / lună
9.99 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață utilă totală:
338 mp
Nr. niveluri:
6

Descriere spațiu comercial

Spatiu de inchiriat 338 mp utili, ultracentral, Constanta Va oferim spre inchiriere un spatiu generos si modern, cu o suprafata utila de 338 mp, situat in zona ultracentrala a orasului Constanta, pe strada Bogdan Voda. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unei cladiri cu regim de inaltime D+P+6E, avand acces facil direct din strada principala. Caracteristici principale: Compartimentare functionala: spatiul este organizat in mai multe incaperi, inclusiv birouri, grupuri sanitare, vestiare, holuri, oferind flexibilitate in configurarea mediului de lucru. Utilitati complete: toate dotarile necesare sunt disponibile, inclusiv un tablou electric separat, pentru a asigura un mediu de lucru eficient si sigur. Suprafata generoasa: cele 338 mp permit organizarea eficienta a zonelor de lucru, fiind ideal pentru activitati diverse precum: - Consultanta financiara; - IT & software development; - Activitati comerciale sau servicii profesionale; - Vanzari si suport clienti. Facilitati suplimentare: Pentru nevoi logistice, exista posibilitatea inchirierii demisolului, cu o suprafata utila de 286 mp, perfect pentru arhivare, depozitare sau alte utilizari. Accesul la subsol este asigurat atat prin lift, cat si pe scari. Avantaje: Localizare premium: pozitionarea ultracentrala ofera acces facil si vizibilitate excelenta. Flexibilitate: spatiul poate fi personalizat in functie de cerintele activitatii dumneavoastra. Confort si functionalitate: proiectat pentru a satisface nevoile unui mediu profesional de lucru. Pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare, va rugam sa ne contactati. Acest spatiu reprezinta o oportunitate excelenta pentru companiile care doresc sa se dezvolte intr-un mediu profesional de top.