Spa?iu central Cluj-Napoca | 91 mp

600 € / lună
6.59 € / mp / lună

Ultracentral, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
91 mp

Descriere spațiu comercial

Oferim spre inchiriere un spatiu situat ultracentral, potrivit pentru:- sala de cursuri si training- workshop-uri si activitati educationale pentru copii- activitati de beauty & wellness- birouri sau activitati creativeSpatiul are o suprafata de 91 mp si a fost utilizat anterior ca salon de infrumusetare, fiind dotat cu instalatii sanitare adecvate pentru acest tip de activitate.Compartimentarea este practica, iar zona ofera acces facil catre punctele de interes din oras.Chirie: 600 /luna
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1279311
Suprafață utilă: 91 mp
Suprafață utilă totală: 91 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Memorandumului
Mijloace transport aprox. 74 m
transport
Statia Memorandumului, Liniile: 9, 24, 30, 52, 1, 6, 7, 25, 22, CORA
Mijloace transport aprox. 81 m
transport
Statia Memorandumului I -dus, Linia 1
Mijloace transport aprox. 86 m
transport
Memorandumului Sud
Mijloace transport aprox. 98 m
Școală
education
Sapientia Erdelyi Magyar Tudomanyegyetem
Învățământ aprox. 119 m
education
Şcoala "Ioan Bob"
Învățământ aprox. 141 m
education
Universitatea Tehnica
Învățământ aprox. 179 m
education
Noua clădirea UTCluj
Învățământ aprox. 186 m
Recreere
restaurants
Avenue Fever
Restaurante aprox. 7 m
shopping
Koncert
Supermarket/Mall aprox. 201 m
shopping
Magazin Mixt
Supermarket/Mall aprox. 216 m