Spa?iu comercial 194 m2 in Mara?ti vitrina stradala, zona Fabricii

5.500 € / lună
28.35 € / mp / lună

Mărăşti, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
194 mp

Descriere spațiu comercial

Suiradiv Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu o suprafata utila de 194 m2, situat pe strada Fabricii, in imediata apropiere a Pietei Marasti una dintre cele mai animate si circulate zone din Cluj-Napoca. Pozitia excelenta ii asigura vizibilitate crescuta, acces facil si un flux constant de potentiali clienti.Proprietatea beneficiaza de vitrina stradala generoasa, ideala pentru expunere si branding, precum si de o compartimentare eficienta, potrivita pentru o gama variata de activitati comerciale. Caracteristici principale:Suprafata utila: 194 m2Vitrina stradalaPozitionare excelenta in Piata MarastiAcces facil pietonal si autoIdeal pentru:magazinshowroomsalonbirouricabinetealte activitati comerciale sau serviciiUn spatiu versatil si vizibil, perfect pentru afaceri care doresc sa se dezvolte intr-o zona cu trafic intens si potential ridicat. Pret de inchiriere: 5.500 euro / luna ID intern: S20751 Alege Suiradiv pentru un nou inceput
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1546731
Suprafață utilă: 194 mp
Suprafață utilă totală: 194 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Maresal Constantin Prezan, Liniile: 8,24,30,46B,47, 4,6,7,25,34, 48
Mijloace transport aprox. 105 m
transport
Statia Fabricii, Linia 34, 48
Mijloace transport aprox. 175 m
transport
Arte Plastice
Mijloace transport aprox. 186 m