Teren intravilan, zona Terra Gardens, pentru gradinita, magazin, lacas

250.000 € / lună
106.66 € / mp / lună

Iris, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
2.344 mp

Descriere spațiu comercial

Alma Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 2344 mp, la doar cateva minute de Auchan Iris, in zona Valea Chintaului, Terra Gardens. Terenul are destinatia Institutii Speciale/Publice: gradinite, crese, scoli, clinici, spitale, lacase de cult etc. oferind multiple posibilitati de constructie. Accesul la teren se face din drumul asfaltat. Terenul are front la 3 strazi de: 24ml, 100ml si 24ml. Utilitatile sunt in zona, iar statia de autobuz este la doar 100 metri. PUZ-ul este finalizat si aprobat, iar terenul este construibil imediat!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1590188

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cluj Due Est
Mijloace transport aprox. 364 m
transport
Cluj Due Vest
Mijloace transport aprox. 375 m
transport
Statia Valea Chintaului, Linia 39
Mijloace transport aprox. 744 m
transport
Terra
Mijloace transport aprox. 824 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Iris
250.000 € / lună
Cluj-Napoca, Iris
620 mp teren
Spațiu comercial, în Sopor
253.084 € / lună
Cluj-Napoca, Sopor
4.867 mp teren
Spațiu comercial, în Central
250.200 € / lună
Cluj-Napoca, Central
900 mp teren
Spațiu comercial, în Gruia
269.000 € / lună
Cluj-Napoca, Gruia
310 mp teren
Spațiu comercial, în Florești
250.000 € / lună
Cluj-Napoca, Florești
1.380 mp teren
Spațiu comercial, în Dâmbul Rotund
249.000 € / lună
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
630 mp teren
Spațiu comercial, în Central