Spatiu comercial de inchiriat, finisat modern, parcari, Muncii

3.631 € / lună
17.29 € / mp / lună

Iris, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
210 mp
Suprafață teren:
250 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

Habitas Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu comercial, cladire individuala, situata in zona Bld. Muncii. Zona are acces facil din alte cartiere are orasului, punctele de interes, cum ar fi magazine, restaurante, cafelenele, mijloace de transport in comun Spatiul este dispus pe 2 nivele. P: showroom si spatii de depozitare, grup sanitar ET: incapere open space, birou, grup sanitar. Exista acces si contorizare separate pe nivel. Pentru un plus de confort, proprietatea dispune de 6 locuri de parcare in curte, cu acces prin poarta automata. De asemena este disponibil un totem publicitar. Imobilul a fost recent renovat, dispune de centrala termica proprie, curent trifazic, sistem de alarma si supraveghere video. In CF este intabulat ca si spatiu comercial, fiind astfel potrivit pentru orice activitate. Pret negociabil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1642597
Suprafață utilă: 210 mp
Suprafață utilă totală: 210 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 2010

Broda
Mijloace transport aprox. 362 m
transport
Blajului
Mijloace transport aprox. 380 m
transport
CET
Mijloace transport aprox. 387 m
transport
Timisului
Mijloace transport aprox. 398 m
Școală
education
Grăd.Lizuca str. 2
Învățământ aprox. 626 m
education