Spatiu modern si luminos de inchiriat, 86 mp, parter de imobil nou

2.000 € / lună
23.26 € / mp / lună

Gheorgheni, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
86 mp
Nr. niveluri:
10
An construcție:
2019

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial modern, cu o suprafata utila generoasa de 86 mp, situat in zona strazii Soporului – o zona aflata intr-o continua dezvoltare, apreciata pentru atmosfera sa linistita si pentru infrastructura moderna. Spatiul este amplasat la parterul unui imobil nou, elegant si bine intretinut, oferind vizibilitate excelenta si acces facil atat pietonal, cat si auto. Datorita configuratiei sale deschise si luminoase, proprietatea se preteaza perfect pentru diverse tipuri de activitati comerciale, showroom-uri, birouri de prezentare sau alte functiuni similare. Caracteristici principale: -Suprafata utila: 86 mp -Centrala termica proprie -Zona deschisa, luminoasa, usor de compartimentat in functie de necesitati -Grup sanitar propriu Avantaje: -Pozitie excelenta, intr-o zona in plina dezvoltare -Acces facil si vizibilitate foarte buna -Trafic pietonal si auto intens – ideala pentru promovarea unei afaceri -Configuratie open-space, cu potential ridicat de personalizare Potrivit pentru activitati comerciale, de servicii sau prezentare Spatiul este disponibil imediat, oferind posibilitatea unei mutari rapide si a inceperii activitatii intr-un mediu placut si functional. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial