Inchiriere spatiu comercial 136 mp zona Constantin Brancusi vitrina la

1.900 € / lună
13.97 € / mp / lună

Gheorgheni, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
136 mp

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare ofera spre inchiriere spatiu comercial situat pe strada Constantin Brancusiintr o zona foarte buna cu vizibilitate excelenta.Spatiul are o suprafata de 136 mp si este compartimentat eficient fiind potrivit pentru diverse activitati comerciale.Compartimentare:open space birougrup sanitarcamera tehnicaDotari si beneficii:aer conditionatsistem de supraveghere videovitrina mare la strada cu expunere foarte bunaSpatiul este pretabil pentru Farmacie Showroom Magazin Alimentar sau alte activitati comercialeDisponibil imediat Pret negociabilPentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari va stam la dispozitieComision 50% din prima chirie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655226
Suprafață utilă: 136 mp
Suprafață utilă totală: 136 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Malinului, Linia 32
Mijloace transport aprox. 79 m
transport
Malinului Vest
Mijloace transport aprox. 85 m
transport
Alverna Est
Mijloace transport aprox. 345 m
transport
Alverna Vest
Mijloace transport aprox. 349 m
Școală
education
Scoala Generala Constantin Brancusi Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 136 m
education
Scoala Generala Constantin Brancusi
Învățământ aprox. 146 m
education
Paradisul Prichindeilor
Învățământ aprox. 374 m
education
Scoala Generala nr. 22
Învățământ aprox. 399 m
Recreere
parks