Teren Spicului/ investitie

63.000 € / lună
90 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
700 mp
Suprafață teren:
700 mp

Descriere spațiu comercial

Astra Imobiliare ofera spre vanzare teren extravilan in capatul strazii Spicului, cartier Dambul Rotund.Terenul are o suprafata utila de 980 mp( teren plus cota drum privat) si se afla la o distanta de 100 m de utilitati si de ultimele acest moment terenul se afla in extravilan, fiind la limita cu intravilanul.Pentru constructie este nevoie sa fie trecut in intravilan si sa se realizeze un PUZ.Acest teren se preteaza pentru investitie sau pentru constructie casa pe termen mediu-lung!Zona frumoasa si linistita, terenul beneficiaza de orientare sudica-soare pe tot parcursul zilei.Pentru informatii suplimentare si vizionari va stam la dispozitie!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1545041
Suprafață utilă: 700 mp
Suprafață utilă totală: 700 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fagaras
Mijloace transport aprox. 1066 m
transport
Statia Fagaras, Linia 31
Mijloace transport aprox. 1069 m
transport
Statia FIMARO, Linia 31
Mijloace transport aprox. 1076 m
transport
Livezeni
Mijloace transport aprox. 1076 m
Școală
education
Grăd.Neghiniţăstr. 1
Învățământ aprox. 810 m
education
Colegiul Naţional George Bariţiu
Învățământ aprox. 1051 m
education
Scoala generala nr. 7 / Emil Isac
Învățământ aprox. 1109 m
education
Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca
Învățământ aprox. 1159 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1065 m