Spatiu Comercial si productie 191 MP

1.900 € / lună
9.95 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
191 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1994

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare va oferă spre inchiriere un spatiu comercial situat la parterul unei clădiri cu regim de înăltime P+2, amplasată în zona Dâmbul Rotund.   Conform Cărtii Funciare, proprietatea este compusă din: magazin (spatiu comercial), 3 depozite hală de productie 140 mp. grupuri sanitare. Spatiul beneficiazã de 2 locuri de parcare dedicate si are acces facil, fiind ideal atât pentru desfăsurarea unei afaceri datorită compartimentãrii versatile si pozitionării într-o zonă cu potential de dezvoltare. Proprietatea este pretabilă pentru orice tip de activitate comercială sau de productie (showroom, depozitare, servicii, mică productie etc.).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1569718
Suprafață utilă: 191 mp
Suprafață utilă totală: 191 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1994

Autogara
Mijloace transport aprox. 259 m
transport
Trandafirilor
Mijloace transport aprox. 265 m
transport
Statia Autogara 2, Linia 31, 39
Mijloace transport aprox. 266 m
transport
Statia Trandafirilor, Linia 31
Mijloace transport aprox. 270 m
Școală
education
Grăd.Neghiniţă
Învățământ aprox. 77 m
education
Scoala Generala si Liceul Waldorf
Învățământ aprox. 88 m
education
Colegiul Naţional George Bariţiu