Spa?iu industrial de 140mp de inchiriat in zona Dambul Rotund

600 € / lună
4.29 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
140 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu de depozitare cu suprafata de 140 mp, situat la iesirea din Cluj-Napoca, in zona Baciu. Spatiul este compartimentat open space, are pardoseala din beton si structura metalica, fiind potrivit pentru depozitare sau activitati usoare. Beneficiaza de alimentare cu energie electrica, inclusiv curent trifazic, cu o putere instalata de 15 kW. Inaltimea interioara este de aproximativ 4,5 m, iar accesul la toaleta este disponibil in imediata apropiere, chiar daca aceasta nu se afla in interiorul spatiului. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va invit sa ma contactati telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Martie 2026 ID anunț: 1298637
Suprafață utilă: 140 mp
Suprafață utilă totală: 140 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Valea Seaca
Mijloace transport aprox. 60 m
transport
Statia Calea Baciului, Linia 31
Mijloace transport aprox. 68 m
transport
Statia Calea Baciului 2, Linia 31
Mijloace transport aprox. 119 m
transport
Calea Baciului
Mijloace transport aprox. 124 m
Școală
education
Grăd.Neghiniţăstr. 2
Învățământ aprox. 138 m
education
Gradinita Neghinita
Învățământ aprox. 387 m
education
Grăd.Mica Sirenă2
Învățământ aprox. 1668 m
education
Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca
Învățământ aprox. 1804 m
Recreere
restaurants