Birou | Cabinet | I 125 Mp I Loc de parcare I Curte

550 € / lună
4.40 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
125 mp
An construcție:
2023

Descriere spațiu comercial

Disponibil din 15 Martie 2026!Va propunem spre inchiriere la demisolul unei case recent finalizate cu intrare separata, situata pe Strada Maramuresului.Imobilul se afla in partea din spate a proprietatii, intr o ambianta linistita si luminoasa, orientare S-V. Suprafata este de 80mp, compartimentata in 2 camere una de 11.5mp si cealalta 15.5mp. Living+bucatarie sub forma unui open space insumand 44mp. Baia 9mp. Boxa spatiu depozitare 2.5mpGeamuri tripan Veka 82mm, 7 camere, sticla 8mm. Incalzire in pardoseala. Centrala termica proprie.Mijloace de transport Linie autobus 39Gara Feroviara Cluj la 10min de mers pe jos.Pentru mai multe detalii sau vizionari, nu ezitati sa ne contactati.N:TRS9297
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Martie 2026 ID anunț: 927768
Suprafață utilă: 125 mp
Suprafață utilă totală: 125 mp
An construcție: 2023

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Vrancea, Linia 39
Mijloace transport aprox. 76 m
transport
Vrancea
Mijloace transport aprox. 141 m
transport
Spataru Milescu
Mijloace transport aprox. 144 m
transport
Dragos Voda Sud
Mijloace transport aprox. 224 m
Școală
education
Grup Şcolar Industrial Tehnofrig
Învățământ aprox. 504 m
education
Grăd.Floare de iris str. 1 corp A+B
Învățământ aprox. 654 m
education
Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir" Facultatea de Drept Cluj Napoca (en)