Spatiu comercial 90mp | str. Fabricii de Zahar | FINISAT, 2 parcari

900 € / lună
9.78 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
92 mp

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre inchiriere un spatiu exceptional, situat pe Str. Fabricii de Zahar nr. 109, intr-o zona cu acces facil, vizibilitate buna si trafic constant. Cu o suprafata de 92 mp, spatiul este versatil si eficient compartimentat, fiind ideal pentru activitati comerciale, birouri, cabinete sau servicii. Un avantaj major il reprezinta cele 2 locuri de parcare private in curte, care asigura confort atat pentru angajati, cat si pentru clienti. Locatia permite acces rapid catre principalele artere ale orasului, iar spatiul este gata de utilizare si disponibil imediat, chiria fiind de 900 euro + TVA pe luna, o oportunitate excelenta pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.Cod oferta / ID: WST3353
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Aprilie 2026 ID anunț: 1539338
Suprafață utilă: 92 mp
Suprafață utilă totală: 92 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Plevnei, Linia 36, 52
Mijloace transport aprox. 225 m
transport
Plevnei Nord
Mijloace transport aprox. 251 m
transport
Plevnei Sud
Mijloace transport aprox. 253 m
transport
Campina Sud
Mijloace transport aprox. 277 m
Școală
education
Grăd.Lizuca
Învățământ aprox. 510 m
education
Scoala Speciala de Meserii
Învățământ aprox. 665 m
education
Palatul Copiilor
Învățământ aprox. 709 m
education
Grăd.Degeţica
Învățământ aprox. 782 m
Recreere
parks