Teren intravilan de vanzare in Feleacu panorama spectaculoasa asup

235.000 € / lună
335.24 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
701 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren intravilan pentru constructie casa, situat intr-o zona deosebita din Feleacu, recunoscuta pentru liniste, aer curat si panorama impresionanta asupra orasului Cluj-Napoca. Amplasarea intr-un cartier de case noi ofera intimitate si un cadru ideal pentru o locuinta premium. Terenul are o suprafata de 701 mp, cu front stradal de 22 ml, caracteristici excelente pentru edificarea unei case moderne. Proprietatea se vinde impreuna cu un proiect de casa cu arhitectura contemporana, aflat in curs de autorizare, gandit pentru a valorifica privelistea si orientarea terenului. Autorizatia de construire este estimata a fi emisa in perioada ianuariefebruarie, oferind viitorului proprietar posibilitatea de a incepe constructia intr-un timp scurt, fara etapele birocratice consumatoare de timp. Localizarea asigura acces facil catre Cluj-Napoca, fiind ideala pentru cei care isi doresc sa locuiasca aproape de oras, dar intr-un mediu natural si linistit. Pret de vanzare: 235.000 O oportunitate excelenta pentru realizarea unei locuinte moderne, intr-una dintre cele mai apreciate zone din apropierea Clujului. ID extern: P147136
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 24 Aprilie 2026 ID anunț: 1540733

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Dianei Est
Mijloace transport aprox. 1045 m
transport
Statia Dianei, Linia 40
Mijloace transport aprox. 1054 m
transport
Dianei Vest
Mijloace transport aprox. 1058 m