Spa?iu comercial open space, 65 mp, langa Penny Apahida

600 € / lună
9.23 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
65 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat, situat la casa, la strada principala, intr-o zona activa din Apahida, in apropiere de Penny Market si alte puncte comerciale.Imobilul are o suprafata utila de 65 mp si este compartimentat in open space, completat de o baie si o camera tehnica unde este amplasata centrala termica. Dispune de doua intrari, din fata si din spate, oferind acces facil atat pentru clienti, cat si pentru partea din spate se afla o curte interioara si o terasa generoasa, ideale pentru diverse activitati comerciale sau zone de relaxare. Este situat la parter, iar deasupra spatiului functioneaza un alt spatiu comercial.Proprietatea este racordata la toate utilitatile si beneficiaza de un loc de parcare. Spatiul a fost recent imbunatatit prin lucrari de finisare interioara (glet si zugravit), inlocuirea tamplariei din spate cu tripan, reconditionarea gardului si turnarea sapei autonivelante, urmand ca pardoseala finala sa fie aleasa in functie de necesitatile acte figureaza ca spatiu comercial.Chirie: 600 euro/luna. https:// /inchiriere-spatiu-comercial-apahida-id-79305.html
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637696
Suprafață utilă: 65 mp
Suprafață utilă totală: 65 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 160 mp, în Central
630 € / lună
Cluj-Napoca, Central
160 mp utili
Spațiu comercial, de 230 mp, în Central