Spatiu de birou, depozitare, zona Centrala, Platinia, Motilor

250 € / lună
6.25 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
40 mp

Descriere spațiu comercial

Goldness Imobiliare va propune spre inchiriere spatiu comercial cu suprafata utila de 40 mp la etajul 1 intr-o cladire de P+1+M. Daca sunteti interesati de acest spatiu si doriti sa il vizionati, dar si pentru alte oferte, nu ezitati sa ne contactati telefonic sau prin e-mail. Va stam la dispozitie! Pentru intermediere se percepe un comision de 50% din pretul chiriei!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Aprilie 2026 ID anunț: 1483291
Suprafață utilă: 40 mp
Suprafață utilă totală: 40 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fabrica de Bere
Mijloace transport aprox. 55 m
transport
Statia Agronomia I -dus, Linia 1
Mijloace transport aprox. 66 m
transport
Statia Agronomia, liniile: 9,24,29,52,1,6,7,25
Mijloace transport aprox. 89 m
transport
Statia Agronomia, Liniile: 9,24,29,29B,52,1,6,7,25
Mijloace transport aprox. 178 m
Școală
education
Grăd.Rază de soare corp A+B
Învățământ aprox. 54 m
education
Grăd.Rază de soare str. 1
Învățământ aprox. 69 m
education
Universitatea "Sapientia"
Învățământ aprox. 175 m
education
Colegiul Tehnic de Comunicatii Augustin Maior
Învățământ aprox. 240 m
Recreere
restaurants
Kebapci
Restaurante aprox. 40 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 229 m
parks
Parc
Recreere aprox. 361 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 931 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 13 mp, în Zorilor
250 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
13 mp utili
1965
Spațiu comercial, de 30 mp, în Central