Spatiu de birouri 330 mp, zona Ultracentrala

6.300 € / lună
19.09 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
330 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre inchiriere, spatiu de birouri modern, situat la mezanin, cu o suprafata generoasa de 330 mp si vizibilitate excelenta datorita vitrajelor ample orientate catre strada din trei parti.Spatiul beneficiaza de o compartimentare eficienta si functionala, fiind organizat pe un singur nivel si incluzand:open space generos;sali de sedinta;IT room;spatii de depozitare;bucatarie;2 bai;zona de cafeterie si relaxare.Amenajarea actuala este realizata pentru activitate de tip IT, cu infrastructura dedicata (internet, acces control), insa spatiul poate fi adaptat cu usurinta pentru sediu de companie, servicii financiare, avocatura, consultanta sau alte activitati office care necesita o locatie oferta sunt incluse si 4 locuri de parcare in subsolul cladirii.Pozitionarea centrala ofera acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului, mijloace de transport in comun, restaurante, servicii si zone comerciale, fiind o alegere ideala pentru companii care isi doresc vizibilitate si accesibilitate.Pentru mai multe detalii, precum si pentru programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati!Cod oferta / ID BLITZ: P172517
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1626682
Suprafață utilă: 330 mp
Suprafață utilă totală: 330 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
P-ta Avram Iancu, Liniile: 21,32,32B,33,35,46,46B,50, 3, 25, 40