1 săptămână în urmă
1
- Agenție
Vand Inchiriez spatiu de depozitare boxa
29 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
9.67 €
/ mp
/ lună
Central, Cluj-Napoca
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand boxa spa?iu de depozitare cu suprafa?a de 3 mp, situata in Cluj-Napoca, str. Calea Doroban?ilor nr. 112, etajul 1. Spa?iul este potrivit pentru depozitarea de biciclete, anvelope, scule sau alte obiecte. Dotari: u?a metalica iluminat acces u?or , 2 intrari. Cf individual 1 1. Pre?: 6500 Uro Chirie 150 ron luna ID anun? : 1777700534
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 1550439
Suprafață utilă:
3 mp
Suprafață utilă totală:
3 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Cluj-Napoca
- Spații comerciale de închiriat în Mărăști
- Spații comerciale de închiriat în Mănăștur
- Spații comerciale de închiriat în Dâmbul Rotund
- Spații comerciale de închiriat în Iris
- Spații comerciale de închiriat în Someșeni
- Spații comerciale de închiriat în Borhanci
- Spații comerciale de închiriat în Gheorgheni
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Zorilor
- Spații comerciale de închiriat în Gruia