Inchiriez spatiu magazin, langa Platinia

1.250 € / lună
44.64 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
28 mp

Descriere spațiu comercial

Impakt Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu stradal, situat intr-o zona studenteasca si semicentrala din Cluj-Napoca, cu trafic pietonal si auto intens, ideal pentru diferite activitati servicii sau business-uri orientate catre public. Spatiul are o suprafata utila de 28 mp, este eficient compartimentat si beneficiaza de vitrina stradala si acces direct din strada, oferind vizibilitate excelenta si expunere foarte buna pentru orice tip de activitate. Avantaje: vad comercial foarte bun vitrina cu expunere stradala trafic pietonal constant pozitionare excelenta, vizavi de statie de autobuz zona cu numerosi studenti si locuinte in proximitate acces facil pentru clienti Ideal pentru: coffee to go / specialty coffee patiserie / ******* shop barber shop / beauty magazin de proximitate showroom / punct de prezentare agentie servicii birou consultanta GSM / accesorii Datorita expunerii excelente si vadului comercial foarte bun, spatiul ofera conditii ideale pentru afaceri care au nevoie de vizibilitate si trafic constant. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1610320
Suprafață utilă: 28 mp
Suprafață utilă totală: 28 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fabrica de Bere
Mijloace transport aprox. 18 m
transport
Statia Agronomia, liniile: 9,24,29,52,1,6,7,25
Mijloace transport aprox. 65 m