Spatiu comercial || Zona cipariu

3.500 € / lună
23.33 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
150 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat in zona Cipariu, avand vitrina generoasa la strada. Spatiul este luminos, cu finisaje clasice si 2 cai de acces direct din strada, ideal pentru showroom, magazin, birouri, salon sau alte activitati comerciale. Pozitionare excelenta, cu trafic pietonal si auto intens. Disponibil imediat. Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata construita: 140 mp Nr incaperi: 4 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie); Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Izolatii termice (Exterior,Interior,Bloc izolat termic); Podele (Gresie); Ferestre cu geam termopan (PVC) Dotari - Contorizare (Apometre,Contor caldura,Contor gaz); Dotari imobil (Interfon) pret inchiriere: 3500 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1614873
Suprafață utilă: 150 mp
Suprafață utilă totală: 150 mp

transport
Statia Septimiu Albini, Liniile: 33, 3, 25
Mijloace transport aprox. 103 m
transport
Septimiu Albini Nord
Mijloace transport aprox. 110 m
transport