Spatiu de birouri in Andrei Muresanu

1.500 € / lună
12.82 € / mp / lună

Andrei Mureşanu, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
117 mp

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere spatiu de birouri situat in cartierul Andrei Muresanu, pe strada Brasov, intr-o zona exclusivista a orasului, apreciata pentru liniste, accesibilitate si imaginea premium. Spatiul dispune de o suprafata utila de 117 mp si este compartimentat in doua incaperi mari, care pot fi utilizate atat ca birouri individuale, cat si ca spatii open-space, in functie de necesitatile activitatii. Acesta include si grup sanitar, iar configuratia permite organizarea eficienta a fluxului de lucru. Unul dintre principalele avantaje ale proprietatii este accesul direct la o gradina privata, un element rar intalnit pentru spatiile de birouri, care poate fi valorificat ca zona de relaxare pentru angajati sau pentru intalniri informale intr-un cadru placut. Spatiul beneficiaza de incalzire in pardoseala si finisaje moderne, oferind confort termic si un ambient profesional. Amplasarea in cartierul Andrei Muresanu, pe strada Brasov, asigura un cadru reprezentativ pentru orice tip de activitate de birou, fiind potrivit pentru firme care isi doresc un sediu intr-o zona premium. Accesul facil catre principalele artere ale orasului, dar si pozitionarea intr-o zona linistita, contribuie la un echilibru optim intre functionalitate si confort. Datorita suprafetei generoase, gradinii private si amplasarii intr-o zona de prestigiu, acest spatiu se recomanda pentru orice tip de activitate de birouri care necesita un mediu profesional si reprezentativ. Pentru informatii suplimentare, programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa va stam la dispozitie telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre, pe str. Aviator Badescu, nr. 19, Cluj-Napoca. Id intern: P15243 Suprafata totala: 140 m2 An finalizare constructie: 1940 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Casa/Vila