Teren la liziera padurii Faget

46.000 € / lună
58.82 € / mp / lună

Ciurila, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
782 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un teren la liziera padurii Faget , in zona Caselor Micesti. Terenul are suprafata de 782 mp , cu un front la dum de 24 ml , si lungimea de 30 ml. Terenul se preteaza pentru a va pune o casuta de vacanta sau investitie pe termen lung. Zona este linistita, aerul curat, padurea este peste drum de teren, in zona mai sunte catve constructii locuite care au utilitati precum apa sau curent. Pentru mai mai multe informatii sau stabilirea unei vizionari contactati-ne! * Important, in continuarea acestei parcele se mai afla una in suprafata de 524 mp. Se pot achizitiona impreuna la 59 euro/ mp. Cod oferta / ID BLITZ: P148802
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1541798

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Pensiunea Domeniul Regilor
Restaurante aprox. 914 m
restaurants
Domeniul Regilor (en)
Restaurante aprox. 935 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Gheorgheni
49.000 € / lună
Cluj-Napoca, Gheorgheni
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Mărișel
50.000 € / lună
Județul Cluj, Mărișel
1.716 mp teren
Spațiu comercial, în Iris
45.000 € / lună
Cluj-Napoca, Iris
7.387 mp teren
Spațiu comercial, în Căianu
41.900 € / lună
Județul Cluj, Căianu
2.100 mp teren
Spațiu comercial, în Mărișel
50.000 € / lună
Județul Cluj, Mărișel
1.716 mp teren
Spațiu comercial, în Gheorghieni
49.000 € / lună
Județul Cluj, Gheorghieni
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Bădeni
45.000 € / lună
Județul Cluj, Bădeni
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Ciurila
42.000 € / lună
Județul Cluj, Ciurila
4.200 mp teren
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Jucu
45.000 € / lună
Județul Cluj, Jucu
10.000 mp utili
2026