Teren extravilan , drumul spre Satu Mare, 20600mp

80.000 € / lună
3.88 € / mp / lună

Ciupercenii Noi, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
20.600 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune la vanzare un teren extravilan situat pe drumul spre Satu Mare , la doar cateva minute de Radauti. Terenul are o suprafata de 20600mp si o deschidere de 60 m la drum. Oportunitate pentru investitie! Pentru detalii si vizionari apelati agentia Blitz! Cod oferta / ID BLITZ: P166206
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1517596

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Bariera Vâlcii
73.900 € / lună
Craiova, Bariera Vâlcii
434 mp teren
Spațiu comercial, în Dudovicești
80.000 € / lună
Județul Dolj, Dudovicești
1.155 mp teren
Spațiu comercial, în Central
75.000 € / lună
Craiova, Central
406 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Motoci
80.000 € / lună
Județul Dolj, Motoci
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Scăești
80.000 € / lună
Județul Dolj, Scăești
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
75.000 € / lună
Craiova, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Lascăr Catargiu
75.000 € / lună
Craiova, Lascăr Catargiu
170 mp teren
Spațiu comercial, în Central
75.000 € / lună
Craiova, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
82.000 € / lună
Craiova, Central
400 mp teren