Teren 10000mp intravilan Chinteni 14 case aprobate Investitie dezvolt

520.000 € / lună
52 € / mp / lună

Chinteni, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
10.000 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru dezvoltatori teren intravilan situat in Chinteni, strada George Enescu, cu potential ridicat pentru proiect rezidential. Suprafata totala: 10.000 mp (1 ha) Front stradal: DA acces direct din drum public Regim urbanistic: zona locuinte (UTR Lv) Capacitate dezvoltare: 14 unitati locative (case individuale/duplex) Regim de inaltime: P+1+M / P+2 Destinatie: locuinte + functiuni complementare Conform documentatiei: Teren intravilan Necesita PUZ pentru dezvoltare (standard pentru aceasta suprafata) Fara restrictii majore de construire Ideal pentru parcelare si proiect rezidential organizat Localizare 1015 min de Cluj-Napoca Zona in plina dezvoltare Acces rapid catre oras Cadru natural, aerisit ideal pentru locuinte Avantaje pentru investitori Cost teren / unitate foarte bun (~loturi echilibrate) Posibilitate dezvoltare 14 case Zona cu cerere in crestere Proiect scalabil si profitabil Front stradal costuri mai mici de acces Pret 52 /mp negociabil Contact Pentru detalii contactati Ungureanu Mihaela (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1344833
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Primaria Chinteni V
Mijloace transport aprox. 79 m
transport
M-Chinteni
Mijloace transport aprox. 530 m
transport
M-Chinteni V
Mijloace transport aprox. 530 m
transport
M-Chinteni E
Mijloace transport aprox. 534 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Chinteni
531.180 € / lună
Județul Cluj, Chinteni
4.086 mp teren
Spațiu comercial, în Chinteni
560.000 € / lună
Județul Cluj, Chinteni
8.600 mp teren
Spațiu comercial, în Zorilor
540.000 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
432 mp teren
Spațiu comercial, în Central
486.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
10.800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
490.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
432 mp teren
1E
Spațiu comercial, de 300 mp, în Central
560.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
300 mp utili
Spațiu comercial, în Chinteni
520.000 € / lună
Județul Cluj, Chinteni
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Dâmbul Rotund
490.000 € / lună
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
2.108 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Dezmir
475.000 € / lună
Județul Cluj, Dezmir
4.540 mp teren