Spațiu comercial, în Cârcea

24.000 € / lună
93.02 € / mp / lună

Cârcea, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
258 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare in Carcea langa fabrica de inghetata Top Gel! Doua parcele de vanzare fiecare avand 258 mp , se pot vinde impreuna sau separat . Parcelele sunt racordate deja la curent , apa si canalizare . Se poate vinde si cu autorizatie de constructie sau cu casa construita!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1353724

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 265 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1024 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
22.000 € / lună
Craiova, Central
442 mp teren
Spațiu comercial, în Maglavit
24.700 € / lună
Județul Dolj, Maglavit
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ișalnița
26.000 € / lună
Județul Dolj, Ișalnița
400 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
24.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
400 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
24.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
258 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
24.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
258 mp teren
Spațiu comercial, în Mischii
23.500 € / lună
Județul Dolj, Mischii
640 mp teren
Spațiu comercial, în Gogoșești
22.000 € / lună
Județul Dolj, Gogoșești
3.800 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
25.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
550 mp teren