Inchiriez post lucru frizerie coafor unirii centru

29 € / lună
1.45 € / mp / lună

Unirii Centru, Buzău

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez post de lucru frizerie coafor Inchiriez 2 camere in salon pentru diferite activita?i de salon Loca?ie unirii centru ID anun? : 1778519845
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1600201
Suprafață utilă: 20 mp
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 18 mp, în Ultracentral
30 € / lună
Buzău, Ultracentral
18 mp utili
Spațiu comercial, în Vernești
30 € / lună
Județul Buzău, Vernești
577 mp teren
Spațiu comercial, în Vernești
28 € / lună
Județul Buzău, Vernești
6.000 mp teren