Teren intravilan 4792 mp, Bucov

70.000 € / lună
14.61 € / mp / lună

Bucov, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
4.792 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren Intravilan construibil de vanzare in Bucov - Prahova, avand o suprafata de 4792 mp si deschiderea de 21.432 ml la 1 strada. Caracteristici teren POT35% , CUT 1.05, Regim de inaltime P-P+2. Pe teren exista bransare la curent si apa, canalizarea si gazele fiind Pretul este 70 000 euro.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1320599
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala gimnaziala Constantin Stere
Învățământ aprox. 1504 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1517 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Plai
75.000 € / lună
Județul Prahova, Plai
5.500 mp teren
Spațiu comercial, în Albești-Paleologu
75.000 € / lună
Județul Prahova, Albești-Paleologu
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Târgșoru Vechi
75.000 € / lună
Județul Prahova, Târgșoru Vechi
8.765 mp teren
Spațiu comercial, în Poiana
72.000 € / lună
Județul Prahova, Poiana
5.524 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Bucov
75.000 € / lună
Județul Prahova, Bucov
15.000 mp teren
Spațiu comercial, în Boldești
70.000 € / lună
Județul Prahova, Boldești
3.500 mp teren
Spațiu comercial, în Mihai Bravu
71.900 € / lună
Ploiești, Mihai Bravu
7.633 mp teren
Spațiu comercial, în Bănești
70.000 € / lună
Județul Prahova, Bănești
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Ariceștii Rahtivani
74.500 € / lună
Județul Prahova, Ariceștii Rahtivani