Teren Brasov, Ideal dezvoltare imobiliara Tractorul

210.000 € / lună
214.72 € / mp / lună

Tractorul, Braşov

Suprafață teren:
978 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare o proprietate in Brasov, pe strada Stefan Baciu, ideala pentru dezvoltare rezidentiala. Terenul are o suprafata de 978 mp. faoramt din doau parcele, cu deschidere la strada. Proprietatea se afla in vecinatatea complexului Grandis Residence si Maurer Vilas cartierul Tractorul ,cu acces facil catre numeroase puncte de interes. Reteaua de gaz, canalizare si electricitate se afla la limita proprietatii. Pentru informatii suplimentare, nu ezitati sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1345294

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Rulmentul", linia 2,7,8,9,30
Mijloace transport aprox. 849 m
transport
Statia "Tractor Proiect", linia 2,7,8,9,30
Mijloace transport aprox. 922 m
transport
Tractor Proiect
Mijloace transport aprox. 922 m
transport
Rulmentul
Mijloace transport aprox. 934 m
Școală
education
Colegiul Tehnic "Sfintii Voievozi Romani"
Învățământ aprox. 902 m
education
Liceul Teoretic "Nicolae Titulescu"
Învățământ aprox. 1219 m
education
Gradinita cu program normal nr. 35 (fosta nr. 69)
Învățământ aprox. 1360 m
education
Scoala generala nr.13
Învățământ aprox. 1558 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 702 m
restaurants
Starbucks
Restaurante aprox. 1075 m
shopping
Coresi Shopping Resort
Supermarket/Mall aprox. 1229 m
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 1296 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Stupini
200.000 € / lună
Brașov, Stupini