teren intravilan de vanzare Stupini

75.000 € / lună
86.01 € / mp / lună

Stupini, Braşov

Suprafață teren:
872 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare o parcela de teren situata in cartierul Stupini, pe strada Baciului, una dintre zonele in plina dezvoltare din Brasov.Suprafata terenului este de 872 mp, avand parametri urbanistici foarte buni:POT: 35%CUT: 1Terenul este pretabil pentru constructii rezidentiale de tip P+2+M, fiind ideal pentru locuinta individuala.Un avantaj major il reprezinta pozitionarea excelenta, la doar 50 m de centura Brasovului, oferind acces rapid catre toate zonele orasului.Utilitatile (apa, gaz, curent, canalizare) sunt in imediata apropiere, facilitand racordarea rapida.Zona linistita, cu potential ridicat de crestereAcces facil si pozitie strategicaIdeal pentru investitie sau dezvoltare imobiliaraPentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1320770
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Facultativa, linia 40, 18
Mijloace transport aprox. 462 m
transport
Statia Fagurului, linia 40, 18
Mijloace transport aprox. 578 m
transport
Tipografia Brastar
Mijloace transport aprox. 875 m
transport
Statia Tipografia Brastar, linia 40, 18
Mijloace transport aprox. 887 m
Școală
education
Scoala Generala 16
Învățământ aprox. 830 m
education
Scoala Generala Nr. 16
Învățământ aprox. 838 m
Recreere
restaurants
Restaurant La Lusu (en)
Restaurante aprox. 1591 m