Doua Spatii birou zona LA COCOS si Aeroport # RoBU Spatii comerciale

393 € / lună
6.05 € / mp / lună

Gării, Braşov

Suprafață utilă totală:
65 mp

Descriere spațiu comercial

RoBU Spatii comerciale- va propune spre inchiriereDoua spatii de birou in zona Eliana-LA COCOS aproape de Aeroport Ghimbav 10 min.Compartimentare decomandatasituate la etajacces in cladire cu card-acces si o suprafete de 65,5 respectiv 74.5 mpacestea pot fi inchiriate impreuna sau separatUtilitati la comun, apa, electric, si caldura,Acestea nu intra in pretul chiriei.pozitionare intr-o zona Comerciala platfoma comercialaposibilitate de parcare multiplaProprietarul persoana juridica la pret se adauga TVApretabil pentru: showroom, birouri, reprezentanta, sediu firma, call centerPretul inchiriereii acestui spatiu este de 5E/mp +TVAputeti revedea spatiul si pe pagina de facebookFB-RoBU Spatii comerciale - societate specializata in spatiile comerciale si administrare imobile comercialecu o experienta in exploatarea si rentabilizarea diferitelor spatii si proiecte in decursul puteti gasi si la sediul nostru din Brasov B-dul Garii 13A cladirea NINEAg: Iulian Telefon: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1539453
Suprafață utilă: 65 mp
Suprafață utilă totală: 65 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Caramidariei, linia 44,46,26
Mijloace transport aprox. 267 m
transport
Depozite ILF
Mijloace transport aprox. 300 m
transport
Statia Depozite ILF , linia 44
Mijloace transport aprox. 316 m
transport
Facultativa
Mijloace transport aprox. 429 m