Singura casa pentru biroul tau in Brasov # RoBU Spatii comerciale

1.499 € / lună
13.38 € / mp / lună

Gării, Braşov

Suprafață utilă totală:
112 mp

Descriere spațiu comercial

RoBU Spatii comerciale- va propune spre inchiriereSingur'acasa pentru biroul tau in BrasovCompartimentare decomandata copusa din Parter- 3 birouri, grup sanitar, zona de servit masa, camera tehnicaEtaj. 1 Birou ce poate fi zona de relaxare sau arhivasuprafata totala 112 mp, 2 cai de acces in cladire+ o curte generoasa 200 mp zona verde de relaxare Utilitati separate,pozitionare intr-o zona rezidentiala, aproape de bulevard, si gara BrasovProprietarul persoana fizicapretabil pentru: showroom, birouri, reprezentanta, sediu firma,Pretul inchiriereii acestui spatiu este de 1499 Euro puteti revedea spatiul si pe pagina de facebookFB-RoBU Spatii comerciale - societate specializata in spatiile comerciale si administrare imobile comerciale cu o experienta in exploatarea si rentabilizarea diferitelor spatii si proiecte in decursul anilor. Ne puteti gasi si la sediul nostru din Brasov B-dul Garii 13A cladirea NINE
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1539976
Suprafață utilă: 112 mp
Suprafață utilă totală: 112 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Vlahuta
Mijloace transport aprox. 91 m
transport
Vlahuta
Mijloace transport aprox. 161 m
transport
Statia "Vlahuta", linia 1,10
Mijloace transport aprox. 169 m
transport
Branduselor
Mijloace transport aprox. 227 m
Școală
education
Şcoala Generală nr. 27
Învățământ aprox. 241 m
education
Scoala Generala Nr. 27
Învățământ aprox. 247 m