Spa?iu de birouri, 155mp, Central

1.350 € / lună
8.71 € / mp / lună

Centrul Istoric, Braşov

Suprafață utilă totală:
155 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va ofera spre inchiriere un spatiu de birouri generos, cu o suprafata de 165 de metri patrati, potrivit pentru diverse activitati comerciale. Acest spatiu versatil este format din 6 camere spatioase, oferind un mediu flexibil pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra. Caracteristici principale: Suprafata totala: 155 mp Numar de camere: 4, 27 mp/camera. Spatiu luminos ???? Posibilitatea amenajarii conform necesitatilor specifice ale activitatii comerciale Dispune de facilitati precum grupuri sanitare, zona de depozitare, centrala individuala, gaz, lumina si apa ???????? Spatiu de birouri Cabinet medical Centru de infrumusetare Boutique sau showroom ???? Spatiu de terapie si wellness Spatiu pentru evenimente si intalniri Si multe altele... ???? Pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ne contactati! ???? Cod oferta / ID BLITZ: P94057 Id intern: P94057 Stadiu constructie: Finalizat Clasa birouri: A Tip imobil: Casa/Vila
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 934371
Suprafață utilă: 155 mp
Suprafață utilă totală: 155 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "sanitas", linia 1,4,34,37,2,31,17,36,6,52,50,50barat,16,51
Mijloace transport aprox. 84 m
transport
Sanitas
Mijloace transport aprox. 87 m
transport
Statia "Iuliu Maniu", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 135 m