Spatiu comercial la casa - 130mp

1.750 € / lună
13.46 € / mp / lună

Central, Braşov

Suprafață utilă totală:
130 mp

Descriere spațiu comercial

Departamentul nostru specializat exclusiv pe spatii comerciale si birouri va propune un spatiu comercial situat in Brasov, zona Centrala, cu urmatoarele caracteristici: -Suprafata utila - 130 mp - Regim de inaltime - P+M -Inaltime spatiu - 2,7 m -Compartimentare - zona de vanzari, birou, grup sanitar, spatiu de depozitare, curte -Destinatie recomandata - showroom, sediu firma, laborator medical, reprezentanta -Parcare - 5 locuri in curte -Dotari si finisaje - ferestre rabatabile, corpuri de iluminat incastrate, alarma, centrala termica Rares Feraru - Commercial Real Estate Specialist Tel: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1611286
Suprafață utilă: 130 mp
Suprafață utilă totală: 130 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Nicopole", linia 41
Mijloace transport aprox. 160 m
transport
Nicopole
Mijloace transport aprox. 165 m
transport
Statia "Morii", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 208 m
transport
Statia "Tricotaje", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 269 m
Școală
education
Gradinita cu program normal nr. 4 (fosta nr. 15)
Învățământ aprox. 222 m
education
Colegiul de Arhitectura
Învățământ aprox. 241 m
education
Scoala Generala Nr. 12
Învățământ aprox. 258 m
education
Scoala Gimnaziala Nr.12
Învățământ aprox. 258 m
Recreere
restaurants
MaCocotte
Restaurante aprox. 86 m