Inchiriez spatiu comercial TIBANESTI strada principala

127 € / lună
0.51 € / mp / lună

Central, Brăila

Suprafață teren:
250 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez spatiu comercial in sat. Tibanesti, (la 36km de Braila)situat la strada principala, suprafata 70 m2, curte in fata(Teresa) si in spatele spatiului, grup sanitar, aer conditionat, termopane. Pretabil pentru bar, magazin alimentar.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1407588

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bariera Calarasilor
Mijloace transport aprox. 1736 m
Școală
education
Gradinita Aschiuta
Învățământ aprox. 129 m
education
Colegiul Tehnic Costin D. Nenitescu
Învățământ aprox. 358 m
education
Camin copii
Învățământ aprox. 687 m
education
Scoala gimnaziala Nr 27 Aurel Vlaicu
Învățământ aprox. 738 m
Recreere
restaurants
Zilli's Bistro
Restaurante aprox. 190 m
parks
Parc
Recreere aprox. 297 m
shopping
Billa Buzaului
Supermarket/Mall aprox. 390 m
shopping
Complex Libelula
Supermarket/Mall aprox. 574 m