Spatiu comercial B-ra Calarasilor/B-dul Dorobantilor

600 € / lună
7.79 € / mp / lună

Barieră, Brăila

Suprafață utilă totală:
77 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Coaltini Solution va ofera spre inchiriere Spatiu Comercial ,zona B-ra Calarasilor /B-dul Dorobantilor vedere stradala , in suprafata de 77 mp .dotarii: centrala termica , bucatarie , baie , termopan interior exterior .spatiu de depozitare .Chirie 600 euro /luna si garantie o luna .Pentru detalii si contactati-ne . Suprafata totala: 77 m2 An finalizare constructie: 1986 Vitrina: 5 m Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 919134
Suprafață utilă: 77 mp
Suprafață utilă totală: 77 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bariera Calarasilor
Mijloace transport aprox. 1622 m
transport
Gara Braila
Mijloace transport aprox. 1689 m
Școală
education
Gradinita Nr. 6 Raza de soare
Învățământ aprox. 158 m
education
Palatul Copiilor si Elevilor
Învățământ aprox. 229 m
education
Scoala Nr 7 Ion Creanga
Învățământ aprox. 246 m
education
Facultatea de Inginerie
Învățământ aprox. 363 m
Recreere
restaurants
Crama Veche
Restaurante aprox. 156 m
shopping
Magazinul Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 301 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 303 m
parks
Piata Poligon
Recreere aprox. 558 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 90 mp, în Central
600 € / lună
Brăila, Central
90 mp utili
Spațiu comercial, de 80 mp, în Dorobanți
651 € / lună
Brăila, Dorobanți
80 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 60 mp, în Calea Galați