Spa?iu comercial 104 mp zona O (Romarta )

1.500 € / lună
14.29 € / mp / lună

Central, Botoşani

Suprafață utilă totală:
105 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Roma va ofera spre inchiriere :-spatiu comercial -suprafata 104 mp -zona 0 ( Romarta )-2 accesuri -chirie lunara 1500 euro + depozit -contract pe perioada indelungata
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1601334
Suprafață utilă: 105 mp
Suprafață utilă totală: 105 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Trans-dor
Mijloace transport aprox. 325 m
transport
Autogara Priscom
Mijloace transport aprox. 449 m
transport
Autogara Apetrans
Mijloace transport aprox. 1761 m
transport
Gara Botosani
Mijloace transport aprox. 1774 m
Școală
education
Liceul Stefan Luchian
Învățământ aprox. 434 m
education
Casa Corpului Didactic
Învățământ aprox. 490 m
education
Liceul A.T. Laurian
Învățământ aprox. 571 m
education
Kindergarten
Învățământ aprox. 677 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 18 m
shopping
Romarga
Supermarket/Mall aprox. 76 m
restaurants
Bar AnaCom
Restaurante aprox. 134 m
shopping
Agricola
Supermarket/Mall aprox. 258 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 350 mp, în Central
1.505 € / lună
Botoșani, Central
350 mp utili
Proprietate specială, de 1,363 mp, în Central
1.363 € / lună
Botoșani, Central
1.363 mp utili
Spațiu comercial, de 211 mp, în Central
1.600 € / lună
Botoșani, Central
211 mp utili
Spațiu comercial, de 347 mp, în Central
1.526 € / lună
Botoșani, Central
347 mp utili
Spațiu comercial, în Central
1.599 € / lună
Botoșani, Central