CHIRIE!!! Spatiu comercial zona Calea Nationala-Piata Mare

1.500 € / lună
14.56 € / mp / lună

Central, Botoşani

Suprafață utilă totală:
103 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Chirie spatiu comercial zona Calea Nationala-Piata Mare , suprafata 103 mp, 2 grupuri sanitare, gaz, curent, electric, centrala termica pe gaz, renovat. Ideal pentru comert, birouri, salon, farmacie, etc... Pret 15 euro/ mp Tel: Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 9374
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637495
Suprafață utilă: 103 mp
Suprafață utilă totală: 103 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Trans-dor
Mijloace transport aprox. 548 m
transport
Autogara Priscom
Mijloace transport aprox. 680 m
transport
Autogara Apetrans
Mijloace transport aprox. 1843 m
transport
Gara Botosani
Mijloace transport aprox. 1844 m
Școală
education
Gradinita Nr. 1 cu Program Normal
Învățământ aprox. 561 m
education
Scoala Gimnaziala nr. 3 Botosani
Învățământ aprox. 657 m
education
Scoala Generala Nr. 11
Învățământ aprox. 720 m
education
Kindergarten
Învățământ aprox. 724 m
Recreere
shopping
Uvertura Mall
Supermarket/Mall aprox. 146 m
shopping
Penny Market 2
Supermarket/Mall aprox. 154 m
parks
Gheorghe Avramescu
Recreere aprox. 159 m
restaurants
Pizzeria Boema
Restaurante aprox. 225 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 160 mp, în Central
1.600 € / lună
Botoșani, Central
160 mp utili
1990
Spațiu comercial, de 350 mp, în Central
1.505 € / lună
Botoșani, Central
350 mp utili
Spațiu comercial, de 190 mp, în Central