Spstiu Comercial Renovat 130 mp-ideal cabinet, showroom-Independentei

1.200 € / lună
9.23 € / mp / lună

Independenţei, Bistriţa

Suprafață utilă totală:
130 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Va prezentam un spatiu comercial situat in Zona Independentei. Pretabil pentru cabinet medical/stomatologic, farmacie, birouri, showroom, diverse activitati comerciale. - spatiul a fost renovat in anul 2026 - suprafata utila este de 130 mp - situat la parter - compartimentat cu sala consumatori, grup sanitar+vestiar, magazie, coridor, hol - geamuri termopan mari cu posibilitate de afisare benner pe ele Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Sorin Cont Echipa LIONAS Imobiliare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1626273
Suprafață utilă: 130 mp
Suprafață utilă totală: 130 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 600 m
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 620 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 996 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1046 m
Școală
education
Liceul de Arte Plastice Corneliu Baba
Învățământ aprox. 307 m
education
SMILE Kindergarten
Învățământ aprox. 312 m
education
Generala 1
Învățământ aprox. 342 m
education
CSEI Nr. 1
Învățământ aprox. 378 m
Recreere
restaurants
Old Post
Restaurante aprox. 357 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 517 m
parks
Parc
Recreere aprox. 532 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 662 m