Teren intravilan 800 mp / Sigmir / 2 fronturi

53.000 € / lună
66.25 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
800 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare in Sigmir pozitionat la soare, oportunitate excelenta de investitie! Ven Imobiliare va propune un teren de 800 mp, cu 2 fronturi la drum, ideal pentru constructie sau investitie, situat in Sigmir. Pozitionat la soare expunere foarte buna Utilitati complete: apa, gaz, curent, canalizare CF liber de sarcini Acces facil teren cu doua deschideri Zona in dezvoltare Pret: 55.000 negociabil Pentru detalii si programare la vizionare, sunati la: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1391133

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Grup Scolar I
Învățământ aprox. 1847 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 578 m
parks
Schullerwald
Recreere aprox. 662 m
parks
Parc
Recreere aprox. 798 m
shopping
Kauffland
Supermarket/Mall aprox. 1903 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
50.000 € / lună
Bistrița, Central
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
47.900 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
49.000 € / lună
Bistrița, Central
570 mp teren
Spațiu comercial, în Central
55.000 € / lună
Bistrița, Central
742 mp teren
Spațiu comercial, în Central
55.500 € / lună
Bistrița, Central
1.425 mp teren
Spațiu comercial, în Central
51.000 € / lună
Bistrița, Central
900 mp teren
Spațiu comercial, în Central
49.000 € / lună
Bistrița, Central
2.900 mp teren
Spațiu comercial, în Central