Teren extravilan de vanzare Budacu de Jos, la limita cu Bistrita

268.000 € / lună
4,000.00 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
67 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz Imobiliare propune spre vanzare un teren extravilan situat intr-o zona foarte buna, la limita dintre Budacu de Jos si Bistrita, ideal pentru investitie sau dezvoltare viitoare. Detalii teren: Suprafata totala: 67 ari Posibilitate de parcelare in loturi intre 56 ari Utilitati la frontul terenului: apa, gaz, curent Acces facil, cu drum de acces pentru fiecare parcela Zona in dezvoltare, cu potential excelent pe termen mediu si lung Pret: 4.000 / ar Se poate vinde atat intregul teren, cat si parcele individuale. Cod oferta / ID BLITZ: P128657
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1539717

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 662 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 688 m
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 746 m
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 829 m
Școală
education
Liceul Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 531 m
education
Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 571 m
education
Colegiul National Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 589 m
education
Liceul Sanitar
Învățământ aprox. 653 m
Recreere
restaurants
Jacqueline
Restaurante aprox. 512 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 628 m
parks
WiniLand
Recreere aprox. 735 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 761 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
280.000 € / lună
Bistrița, Central
4.600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
260.000 € / lună
Bistrița, Central
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
248.000 € / lună
Bistrița, Central
11.600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
270.000 € / lună
Bistrița, Central
10.819 mp teren
Spațiu comercial, în Central
280.000 € / lună
Bistrița, Central
2.760 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Unirea
250.000 € / lună
Bistrița, Unirea
14.600 mp teren
Spațiu comercial, în Unirea
290.000 € / lună
Bistrița, Unirea
2.940 mp teren
Spațiu comercial, în Central
275.000 € / lună
Bistrița, Central
851 mp teren
Spațiu comercial, în Central
250.000 € / lună
Bistrița, Central
505 mp teren