Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt si toate utilitatil

400.000 € / lună
98.43 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
4.064 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren strada Zavoaie -10.000 euro/ar. Teren intravilan Zavoaie - 40.6 ari - 10.000 euro/ar. Se vinde teren intravilan, in suprafata de 4064 mp, situat pe strada Zavoaie. Suprafata este plata, zona L2, regim de inaltime admis: P+2E. Ideal pentru locuinte individuale, insiruite sau locuinte colective mici. Toate utilitatile sunt disponibile: asfalt, iluminat stradal, energie electrica, canalizare, apa, gaz, fibra optica. Se poate parcela la cerere, in 2 sau 4 loturi. Front stradal 26 m, lungime 155 m. Pretul este fix, 10.000 euro/ar. Pret pentru suprafata parcelata 10.500 euro/ar + cota parte din drum.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1613822
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 1505 m
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 1540 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1981 m
Școală
education
Generala 5
Învățământ aprox. 433 m
education
CSEI Nr. 1
Învățământ aprox. 1029 m
education
Generala 1
Învățământ aprox. 1061 m
education
Grup Scolar I
Învățământ aprox. 1120 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 486 m
shopping
Kauffland
Supermarket/Mall aprox. 548 m
restaurants
Amaretto
Restaurante aprox. 1343 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 1494 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Colibița
430.000 € / lună