Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ari, zona Zavoaie

197.000 € / lună
5,794.12 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
34 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare 33,5 ari, zona Zavoaie O oportunitate excelenta atat pentru constructia unei locuinte, cat si pentru investitie. Terenul este situat intr-o zona foarte buna, linistita si in continua dezvoltare, cu acces facil si pozitionare avantajoasa. Suprafata: 33,5 ari Teren intravilan Potrivit pentru casa, duplex, cabana sau investitie Zona apreciata pentru liniste si accesibilitate Ideal atat pentru locuit, cat si pentru dezvoltare imobiliara Cod oferta / ID BLITZ: P172505
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1626405

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 1444 m
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 1480 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1929 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1973 m
Școală
education
Generala 5
Învățământ aprox. 373 m
education
CSEI Nr. 1
Învățământ aprox. 985 m
education
Generala 1
Învățământ aprox. 1000 m
education
Grup Scolar I
Învățământ aprox. 1060 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 426 m
shopping
Kauffland
Supermarket/Mall aprox. 493 m
restaurants
Amaretto
Restaurante aprox. 1289 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 1434 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Șieu
210.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
15.000 mp teren
Spațiu comercial, în Unirea
200.000 € / lună
Bistrița, Unirea
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Colibița
212.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița