Teren Intravilan, 12000 mp, zona AERODROM

714.000 € / lună
59.50 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
12.000 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ ofera spre vanzare teren intravilan 1,2 ha zona Aerodrom, toate utilitatile! BLITZ va propune spre achizitie un teren intravilan generos, cu o suprafata de 12.000 mp (1,2 ha), situat intr-o zona in plina dezvoltare zona Aerodrom. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta pentru investitii rezidentiale, comerciale sau industriale. Localizare excelenta: acces facil la drumuri principale, intr-o zona linistita, dar bine conectata. Toate utilitatile disponibile: apa, gaz, curent electric, canalizare tot ce aveti nevoie pentru a incepe imediat proiectul dorit. Destinatie versatila: ideal pentru dezvoltatori imobiliari, constructii de locuinte sau activitati economice. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P142261
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1537776

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Bistrita
Mijloace transport aprox. 693 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
650.000 € / lună
Bistrița, Central
6.575 mp teren
Spațiu comercial, în Colibița
680.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
16.945 mp teren