Teren 1100 mp-Oportunitate de Investitie-Zona Aerodrom

21.300 € / lună
19.36 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
1.100 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre vanzare un teren extravilan cu suprafata de 1100 mp situat in Zona Aerodrom. - oportunitate de investitie - front de 56 m - utilitati la 200 m: curent si apa Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, (folosesti formularul de contact) Izabela Cont Echipa LIONAS Imobiliare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1398667

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Bistrita
Mijloace transport aprox. 770 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
21.000 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
22.500 € / lună
Bistrița, Central
4.300 mp teren
Spațiu comercial, în Central
20.000 € / lună
Bistrița, Central
1.100 mp teren
Spațiu comercial, în Centura
23.000 € / lună
Bistrița, Centura
2.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
19.500 € / lună
Bistrița, Central
2.691 mp teren
Spațiu comercial, în Central
21.500 € / lună
Bistrița, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Viișoara
19.500 € / lună
Bistrița, Viișoara
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
19.500 € / lună
Bistrița, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
22.140 € / lună
Bistrița, Central
738 mp teren