Teren in suprafata de 1000 mp, situat in zona Sigmir

66.900 € / lună
66.90 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere spațiu comercial

Ven Imobiliare va propune spre vanzare un teren de 1000 mp, situat in Sigmir, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Terenul beneficiaza de toate utilitatile (gaz, curent, apa, canalizare) si este ideal pentru construirea unei locuinte.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 23 Aprilie 2026 ID anunț: 1342430

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 1113 m
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 1221 m
Școală
education
Grup Scolar I
Învățământ aprox. 666 m
education
Generala 5
Învățământ aprox. 839 m
education
Generala 1
Învățământ aprox. 880 m
education
Liceul de Arte Plastice Corneliu Baba
Învățământ aprox. 1436 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 547 m
shopping
Kauffland
Supermarket/Mall aprox. 671 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 1274 m
restaurants
Pizza Mania
Restaurante aprox. 1330 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
72.000 € / lună
Bistrița, Central
721 mp teren
Spațiu comercial, în Central
70.900 € / lună
Bistrița, Central
6.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
65.000 € / lună
Bistrița, Central
922 mp teren
Spațiu comercial, în Central
62.000 € / lună
Bistrița, Central
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
70.000 € / lună
Bistrița, Central
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
65.000 € / lună
Bistrița, Central
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central