Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala Intravilan

41.000 € / lună
31.54 € / mp / lună

Beliş, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.300 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in comuna Belis la strada principala cu o suprafata de 1300mp. Acesta se afla la o distanta de 57km fata de Cluj-Napoca si la o altitudine de 1050m. Fiind intr-o zona montana aceasta propietate se potriveste iubitorilor de natura care cauta locuri linistite pentru a petrece momente in inima naturii. De asemenea ca potential turistic zona dispune de multe obiective naturale la o distanta mica de locatie precum : Pestera Ghetarul de la Scarisoara. Pestera Piatra Ponorului. Lacum Belis-Fantanele. Parcul Natural Apuseni. Partia de Ski de la Marisel se afla la o distanta de 9km. Pentru vizionari sau detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 10 Aprilie 2026 ID anunț: 1350422

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Beliș
44.475 € / lună
Județul Cluj, Beliș
2.965 mp teren
Spațiu comercial, în Sânnicoară
43.500 € / lună
Județul Cluj, Sânnicoară
620 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Mașca
44.900 € / lună
Județul Cluj, Mașca
1.300 mp teren
Spațiu comercial, în Mărișel
42.000 € / lună
Județul Cluj, Mărișel
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Mihai Viteazu
39.000 € / lună
Județul Cluj, Mihai Viteazu
650 mp teren
Spațiu comercial, în Nicula
37.000 € / lună
Județul Cluj, Nicula
1.613 mp teren
Spațiu comercial, în Lăpuștești
38.250 € / lună
Județul Cluj, Lăpuștești
850 mp teren
Spațiu comercial, în Central