Spa?iu comercial - INVESTITIE CU RANDAMENT IMEDIAT

1.100.000 € / lună
1,006.40 € / mp / lună

Ultracentral, Baia Mare

Suprafață utilă totală:
1.093 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre vanzare 3 spatii comerciale premium, situate ultracentral, intr-o zona cu trafic pietonal intens si vizibilitate excelenta. Doua dintre spatii sunt deja inchiriate integral, reprezentand o oportunitate ideala pentru investitorii care isi doresc venit pasiv stabil si sigur. Cel de-al treilea spatiu este disponibil imediat pentru inchiriere, oferind flexibilitate si potential de valorificare rapida. Spatiile sunt ocupate de chiriasi stabili, cu contracte pe termen lung (10 ani), ceea ce asigura continuitate si predictibilitate a veniturilor. Amplasate intr-un imobil emblematic al orasului Baia Mare, aceste proprietati beneficiaza de o locatie premium, generand venituri lunare constante din chirii. Pentru mai multe informatii si detalii suplimentare, va stam la dispozitie telefonic. Suprafata totala: 1243 m2 An finalizare constructie: 2000 Vitrina: 40.0 m Stadiu constructie: Finalizat Numar incaperi: 6 Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1644776
Suprafață utilă: 1.093 mp
Suprafață utilă totală: 1.093 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 286 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 313 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 318 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 366 m
Recreere